Larperky (proti) sobě

Tento text zatím nebyl nikde jinde publikovaný.
První verze textu dorazila 07.07.2021
Druhá upravená, zde předkládaná, verze dorazila 23.07.2021
Během 25.07.2021 pak dorazila reakce k článku.

Autor textu: Sirien (více o autorovi)

(pozn.: redaktor webu má obě verze k dispozici a v základním obsahu se neliší)

Larperky (proti) sobě

DISCLAIMER správce webu

Článek je dostupný zde:
Larperky (proti) sobě – full – Bezpečný larp CZ (bezpecny-larp.cz)

Jedná se o poměrně dlouhý – cca 25 stránek – text, který obsahuje popis aktivit několika málo lidí.

Kolem článku se samozřejmě rozjela poměrně ostrá diskuze. Na veřejnosti kritizována pouze úzkým okruhem čtenářů. V soukromé poště mi pak přicházeli spíše (cca 90-95 %) děkovné zprávy. Přičemž děkovné zprávy přicházely především od žen.

V článku jsem neprováděl žádné úpravy ani ověřování faktu. Je zveřejněn tak, jak mi přišel. Po jeho zveřejnění se ukázalo, že některé části nejsou plně podložené správnými podklady. Proto jsou neověřené, či chybné části textu uschované.

Článek jako takový pak nereprezentuje můj názor na celou situaci.

Článek jsem chvíli po zveřejnění uzavřel za heslo.

Důvodem dočasného uzamčení tohoto článku (už je zas odemčený) za heslo je primárně fakt, že i zdejší web – jak jsem psal i jinde – chápu především jako (alespoň teď) jako můj studijní web a rozcestník na zajímavé texty (aby byli někde pohromadě) a pro zálohování zajímavých textů – nechci vytvářet nový portál a konkurovat stávajícím. Protože už teď mám nabídku dalších několika textů. Prosím, publikujte je třeba na larp.cz a já velice rád jej sem prolinkuji.

Druhým důvodem je pak skutečnost, že se text stal nábojem v trolení, bez znalosti jeho obsahu. Pouze se předpokládá co je jeho obsahem – často záměrně zkresleno. Proto si myslím, že pokud má někdo opravdu zájem si text v klidu přečíst, a udělat si obrázek a najít pointu celého textu – tak že mu těch pár minut na to mne kontaktovat a heslo si vyžádat – nijak vadit nebude.

Třetím důvodem byla možná neumělá snaha trochu zpomalit diskuzi kolem něj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.